Penzión Vlasta **

Penzión Vlasta **
 • Sozopol Hotely / Penzión Vlasta ** - foto
  Sozopol Hotely / Penzión Vlasta ** - foto
  Sozopol Hotely / Penzión Vlasta ** - foto
 • Sozopol Hotely / Penzión Vlasta ** - foto
  Sozopol Hotely / Penzión Vlasta ** - foto
 • Penzión Vlasta sa nachádza na tichom a pokojnom mieste Sozopolu. Vzdialenosť od centrálnej pláže je asi 170 metrov, do starej časti Sozopolu približne 700 metrov. Wi-Fi pripojenie je v celom penzióne zdarma.

  Ubytovanie

  Ubytovanie vo vkusne zariadených dvojlôžkových izbách. Každá izba má vlastnú klimatizáciu, chladničku, rýchlovarnú kanvicu, TV/SAT, vlastnú kúpeľňu s WC a balkón.

  Stravovanie

  Nie je v cene zájazdu. CK poskytuje možnosť zakúpiť si raňajky v reštaurácii v blízkosti penziónu (približne 100 metrov), prípadne možnosť stravovania v reštauračných zariadeniach v letovisku.

  Pláže

  Priamo v letovisku sa nachádzajú dve pláže - centrálna a Harmanite. Obidve pláže sú s jemným pieskom a pozvoľným prístupom do mierne sa zvažujúceho mora. Centrálna pláž sa tiahne od starej časti Sozopolu po začiatok novej časti Sozopolu. Nachádza sa v centre mesta v blízkosti Morskej záhrady. Nakoľko sa nachádza v zálive, býva tu pokojnejšia hladina. Pláž Harmanite sa nachádza v novej časti Sozopolu a tiahne sa až po poloostrov Budzaka. Pláž je dlhá a priestranná s jemným, zlatistým pieskom. Na obidvoch plážach sa nachádzajú strediská vodných atrakcií, prezliekarne, sprchy, bary a bufety s rýchlym občerstvením. Obidve pláže sú pod dohľadom plavčíkov. Slnečníky a ležadlá sú za poplatok. V okrajových častiach pláži sa nachádzajú bezplatné zóny, ktoré nie sú spoplatnené. Bližšie k penziónu Vlasta je centrálna pláž.

  Naše hodnotenie ***