O nás

CK STOP TOUR

je cestovná kancelária, zameraná na dovolenku v Bulharsku, primárne na letnú dovolenku v letovisku na južnom pobreží Čierneho mora, s príznačným názvom Primorsko. Túto destináciu sme pre Vás vybrali vďaka mimoriadnej obľube medzi slovenskými turistami. Prispeli k tomu tiež naše predchádzajúce dlhoročné skúsenosti s pobytmi pri mori v Primorsku a pred rokmi nadviazané a udržiavané korektné vzťahy s majiteľmi vybraných ubytovacích zariadení, ako aj spokojnosť našich klientov s nimi. V  ponuke našej CK nájdete aj niekoľko poznávacích, relaxačných a športových výletov, o ktorých sa môžete viac dozvedieť na našej stránke. 

Pre rok 2024 sme pre Vás okrem stálej a osvedčenej ponuky vybrali opäť aj pár noviniek, ktoré nás oslovili najmä kvôli svojej výbornej polohe. Taktiež sme do ponuky zaradili historické mestečko Sozopol. 

Pevne veríme, že aj v sezóne 2024 budete spokojní s nami vybranými ubytovacími zariadeniami, s ponukou našich výletov a s celkovou kvalitou našich služieb. Zároveň dúfame, že nepísané heslo našej CK STOP TOUR "Zastavte sa u nás a cestujte s nami", sa stane inšpiráciou pre Vás pri výbere Vašej letnej dovolenky.

Tešíme sa, že Vás budeme môcť už po ôsmy krát v lete roku 2024 privítať na Vašej dovolenke v Primorsku.

Ďalšou novinkou je poznávací zájazd do Tureckej Antalye a Cappadocie. 

Kolektív CK STOP TOUR

Naši delegáti

Hlavný delegát Žoro 

 

Jedným z našich delegátov je Georgi Nikolov. Striebrovlasý muž, ktorý sa cestovnému ruchu venuje takmer celý svoj profesijný život a ktorého nikto z našich turistov už roky neoslovuje inak ako Žoro. Mnohí z turistov ho poznajú ešte z Pomoria, kde pôsobil predtým, ako si  (obrazne povedané) rozložil svoj základný tábor práve v Primorsku. Dohovorí viacerými jazykmi, medzi ktoré patria aj slovenčina, čeština, maďarčina, či poľština. To, že je Žoro medzi slovenskými turistami mimoriadne obľúbený súvisí aj s tým, že v bývalom Československu študoval slovenčinu a už odvtedy sme mu my, Slováci, mimoriadne blízki. Aj preto dlhé roky poskytuje svoje kvalitné a profesionálne služby turistom slovenských (ale aj českých a poľských) cestovných kancelárii. A nebojte sa, Žora spoznáte veľmi ľahko a veľa krát už z diaľky. Podľa  jeho silného hlasu, hlasného smiechu a takmer vždy v dobrej nálade, pri jeho neustálej ochote venovať sa Vašim požiadavkám a otázkam, alebo sa s Vami len tak porozprávať... Aj preto sa jeho celoživotné pracovné motto (ktoré zároveň vystihuje aj jeho vzťah k „svojim“ turistom): "Pracujem pre Vás tak, aby ste na Vašu dovolenku radi spomínali a o rok sa k nám vrátili", stalo vzorom aj pre nepísané heslo našej CK.